20 lat marki Glitter!

20 urodziny Glitter

 

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku założyciel firmy Glitter, Sven-Axel Svensson, posiadał w Söderköping niewielki sklepik z tytoniem. Któregoś dnia przyszła do niego kobieta z pytaniem, czy sprzedaje korale. Tak narodziła się pomysł, aby otworzyć hurtownie biżuterii. W 1992 roku Sven-Axel rozwinął działalność i otworzył pierwszy własny sklep pod nazwą Glitter, który dał początek całej sieci.

Moda i styl w przystępnej cenie – pod takim hasłem od 20 już lat marka Glitter pomagam tworzyć kobietom indywidualny styl.

Glitter jest częścią szwedzkiego koncernu handlowego Bergendahl & Son AB, należącego od czterech pokoleń do rodziny Bergendahl-Mylonopouls. Z lokalnej, szwedzkiej firmy Glitter stał się marką powszechnie rozpoznawalną na rynku międzynarodowym. Dziś firma posiada 253 sklepy w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polsce. Wizyta w każdym z nich to gwarantowane źródło inspiracji i nowych wrażeń.

Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie modnej biżuterii i dodatków kreowanie własnego stylu zmieniającego się w zależności od nastroju i okoliczności jest szalenie proste i przyjemne. Co tydzień do sklepów dostarczane są nowe produkty, które nawiązują do najbardziej aktualnych tendencji w modzie. Wykwalifikowany personel służy radą i pomocą, a limitowana wielkość poszczególnych kolekcji jest gwarancją wyjątkowości i oryginalności asortymentu.

Glitter to nie tylko biżuteria i dodatki. Marka dba również o fryzury, oferując swoim klientkom szeroką ofertę dodatków i przyborów do włosów. Doskonałe rozwiązania i funkcjonalne produkty pozwalają szybko i w prosty sposób, w domowych warunkach stworzyć efektowną i dopracowaną w najmniejszym szczególe fryzurę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s