Marc O’Polo Design Award

 Tegoroczną laureatką konkursu Marc O’Polo Design Award została Alina Brane. Wyjątkowy projekt jest wspólnym dziełem firmy Marc O’Polo i prestiżowego Beckmans College of Design z siedzibą w Sztokholmie.

W tegorocznej edycji udział wzięło 12 studentów, którzy stworzyli zimowe kolekcje odwołujące się do dziedzictwa i filozofii Marc O’Polo. Wśród nominowanych najlepsza okazała się być Alina Brane. Zielony, wełniany płaszcz jej autorstwa zostanie zaprezentowany w sześciu europejskich sklepach Marc O’Polo: w Monachium, Berlinie, Antwerpii, Amsterdamie, Paryżu i Sztokholmie. Zwyciężczyni konkursu, w ramach nagrody, odbędzie 6-miesięczny staż w studio projektowym w niemieckiej centrali Marc O’Polo oraz w siedzibie firmy w Hong Kongu.

Odpowiedzialny za kolekcje Marc O’Polo Andreas Baumgärtner podkreślał spójność projektu Aliny Brane z dziedzictwem i stylem marki oraz wyraził nadzieję, że współpraca z uczelnią będzie jeszcze bardziej rozwijać się w przyszłości.

Marc O’Polo Design Award jest naturalnym następstwem długich i bogatych relacji pomiędzy firmą a znaną, szwedzką uczelnią. Inicjatywa stwarza młodym studentom Beckmans College of Design niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności i osiągnięć na arenie międzynarodowej. Zwycięzcę konkursu wyłania profesjonalne jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Marc O’Polo, wykładowcy Beckmans College of Design, przedstawiciele branży i mediów.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s