Kobiety Olsen – piękne, naturalne, silne, idealne

 

 

Filozofia marki Olsen oparta jest na przyjaźni i emocjonalnej sile kobiet. Przyjaźń to sztuka polegająca na najwyższym zaufaniu. To prawdziwe szczęście, ale i ogromna odpowiedzialność. Kobiety Olsen wierzą, że wszystko co dają od siebie, z głębi serca, wraca ze zdwojoną siłą.

Od 2000 roku taką filozofię wspierają Ambasadorki Olsen. Zwykłe-niezwykłe kobiety, które co sezon przekonują kobiety na całym świecie, że nie ma nic piękniejszego od pewności i wiary w siebie. Każda z Ambasadorek tworzy historię Olsen i buduje silne fundamenty marki. To nie tylko twarz, którą oglądamy na zdjęciach wizerunkowych, to przede wszystkim przesłanie dla innych. Każda kobieta, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód jest inspiracją, którą Olsen dzieli się ze światem.

Moda jest dla każdego – mówią kampanie wizerunkowe firmy. Każda kobieta może wyglądać i czuć się pięknie. I to przesłanie jest dla Olsen najważniejsze. Stąd pomysł, by razem z zawodowymi modelkami przed obiektywem aparatu stanęły kobiety, które z modelingiem nie mają nic wspólnego. Piękne, naturalne, silne, idealne, mimo że często nie mają „idealnych wymiarów”. Olsen każdą kolejną kolekcją stawia sobie cel: sprawić, by każda kobieta ubrana w produkty marki tak właśnie się czuła.

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s