Żółty w kolekcji Marc O’Polo

 

Klient Marc O’Polo docenia i korzysta ze wszystkich możliwości, które daje życie we współczesnej metropolii. Uwielbia energię i dynamikę miasta, a jednocześnie szanuje i żyje blisko natury. Czuje się za nią odpowiedzialny i pozostaje z nią w zgodzie.

Marc O’Polo unieważnia granice między pracą a czasem wolnym, między tym co w mieście i poza nim, między zamkniętą przestrzenią nowoczesnych mieszkań i biurowców a nieograniczonym poczuciem wolności, które daje obcowanie z naturą.

Miejski szyk i elegancja mieszają się z wygodną garderobą typu casual, tworząc niepowtarzalny i zawsze indywidualny styl. Marc O’Polo to przede wszystkim autentyczność i garderoba, która pozostaje w zgodzie z osobowością. Ponadczasowa klasyka i niepodważalna jakość, które opierając się chwilowym trendom, nigdy nie wychodzą z mody.

Jesień to przede wszystkim ciepłe tkaniny najlepszego gatunku i kolor, który idealnie koresponduje z miękkim materiałem. W sezonowej palecie kolorystycznej Marc O’Polo ważną rolę ogrywa żółty. Stonowany, ale głęboki i wyrazisty. Mocny, ale nie rażący, stanowi istotny element damskiej garderoby. Czasem jest głównym tematem sylwetki, kiedy indziej jedynie niewielkim, choć widocznym jej elementem. Stapia się z całością lub stylowo z nią kontrastuje.

Kolekcja dostępna jest w salonach Marc O’Polo w warszawskiej Galerii Mokotów, Złotych Tarasach i C.H. Arkadia, w poznańskim Starym Browarze i katowickim Silesia City Center.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s